UGLE strategicznym partnerem nagrody księcia Edynburga

UGLE strategicznym partnerem nagrody księcia Edyngurga

źródło: Barney Cotton, Business Leader, 9 czerwca 2021

Ponad 30,000 młodych ludzi – niepełnosprawnych i o specjalnych potrzebach edukacyjnych – będzie mogło wziąć udział w programie The Duke of Edinburgh’s Award, dzięki dotacji w wysokości £300,000 od Wolnomularzy.
Masoni stali się strategicznym partnerem The Duke of Edinburgh’s Award (DofE), finansując nowy krajowy program mający na celu podniesienie kwalifikacji zespołu i wolontariuszy. Program ten pomoże również zapisać więcej szkół i klubów, aby zapewnić wszystkim młodym ludziom dostęp do DofE.
Aby było to możliwe, Wielka Loża Anglii (UGLE) i Masońska Fundacja Charytatywna (MCF) – wolnomularska organizacja filantropijna, połączyły siły, aby umożliwić organizacji charytatywnej dotarcie do co najmniej 30 000 młodych ludzi o specjalnych potrzebach edukacyjnych i niepełnosprawnych do 2024 roku. Ambicją jest zwiększenie liczby ośrodków, takich jak szkoły i grupy młodzieżowe, oferujących DofE dla młodych ludzi.

przeczytaj więcej na stronie Business Leader:

2 thoughts on “UGLE strategicznym partnerem nagrody księcia Edynburga”

    1. mam nadzieje że w Polsce również rozwinie sie wolontariat parę razy szukałem tzw,,, wolontariuszy ale niestety spotkałem się z z brakiem zrozumienia osoba do nauki ćwiczeń czytania ze starszej klasy Pandemia dla 1 pierwszo klasisty obecnie 2go brak chętnych a jak już to po 50pln za 45minut a co najciekawsze nauczycielki nie pracują w wyuczonym zawodzie i takie tam temat rzeka chętnie bym sie i dłużej rozpisał ale nie chce wyjść na narzekadło Zwykła ocena na świadectwie wolontariat pomoc młodszym w odrabianiu lekcji plus nauka czytania pisania i liczenia było by super oceną opinią

Dodaj komentarz