Pomóż nam zdigitalizować spuściznę Ludwika Hassa!

Pomóż nam zdigitalizować spuściznę Ludwika Hassa!

źródło: wolnomularstwo.pl

Drogi Czytelniku, Droga Czytelniczko,
niedawno nasz portal zyskał prawo do umieszczenia na swoich łamach wszystkich publikacji prof. Ludwika Hassa.
Ten najwybitniejszy polski historyk masonerii był autorem kilkuset rozpraw, przyczynków i recenzji naukowych oraz kilkunastu książek.
By systematycznie publikować, w miarę szybko, tę ogromną ilość tekstów – musimy zlecić zewnętrznemu wspólpracownikowi ich skanowanie, rozpoznawanie OCR, korektę i redakcję.
W związku z tym zwracamy się do Ciebie z prośbą o pomoc i regularne lub jednorazowe zasilenie nas nawet niewielkim wsparciem finansowym w intencji publikacji online wszystkich dzieł Ludwika Hassa.
Jeśli zdecydujesz się na przelew, w tytule napisz “Hass”. Jeśli wybierzesz formę wsparcia, w której nie można dopisać komentarza, to i tak wszystkie wpłaty z najbliższych tygodni będziemy przeznaczać w pierwszej kolejności na ten projekt:

PROMOCJA: By pokazać, jak doceniamy to wsparcie, wprowadzamy specjalną promocję: kto do końca czerwca 2021 zostanie naszym regularnym Patronem, deklarującym miesięczne wpłaty w wysokości minimum 33 złotych, lub wpłaci jednorazowo co najmniej 333 złote, zostanie uhonorowany specjalnym cyfrowym dyplomem uznania zasług dla propagowania rzetelnej wiedzy o historii i współczesności masonerii. To wyjątkowa pamiątka, którą możesz zawiesić na ścianie, by pokazać Twój związek z tradycją wolnommularstwa!
Po zakończeniu tej promocji dyplom znów będzie przysługiwać jedynie tym naszym Patronom, którzy wspierają nas miesięcznie kwotą minimum 99 złotych.

Tak czy owak bardzo liczymy na Twoje wsparcie. Jesteśmy pewni, że dzięki współpracy naszego Portalu i jego Czytelników i Czytelniczek cała spuścizna prof. Ludwika Hassa zostanie w ciągu stosunkowo niedługiego czasu opublikowana online.

Z wyrazami szacunku,

Klaus Dąbrowski
redaktor naczelny
wolnomularstwo.pl