Zostań Patronem portalu wolnomularstwo.pl!

Zostań Patronem serwisu wolnomularstwo.pl!

Wolnomularstwo to tradycja tolerancji, dialogu, równowagi, wewnętrznego i społecznego rozwoju, szacunku dla wiedzy. Wolnomularstwo to kultura humanizmu, to Wolność, Równość, Braterstwo i sprawiedliwość społeczna.
W naszych trudnych czasach warto o tym przypominać. Tym bardziej, że osoby i środowiska wrogie wymienionym powyżej wartościom zawsze starały się zwalczać masonów, ukazując ich jako “pomocników diabła na ziemi”.

Portal wolnomularstwo.pl od 2005 r. stara się przybliżać swoim Czytelnikom rzetelne i sprawdzone informacje o historii i teraźniejszości wolnomularstwa, o jego prawdziwych celach i metodach działania. W ciągu tych 15 lat staliśmy się największą w Europie Środkowo-Wschodniej stroną internetową dotyczącą wolnomularstwa.

Od kilku lat nasz portal jest jednym z patronów wykładów organizowanych przez Instytut Sztuka Królewska w Polsce. We wrześniu 2020 zostaliśmy strategicznym partnerem Instytutu i odtąd realizujemy jego cele przy pomocy naszych środków. W czasach COVID-19 aktywność ISK została znacznie ograniczona, przyszedł czas na skoncentrowanie się na działalności w świecie wirtualnym.

Jeśli są Państwu bliskie ideały Wolnomularstwa – i sądzicie, że także dziś warto działać na ich rzecz za pośrednictwem wolnomularstwa – zachęcamy do wsparcia naszej działalności.

W tym celu prosimy o wejście na stronę https://patronite.pl/wolnomularstwo, o zapoznanie się tam z programem rozwoju naszego portalu i o zasilenie nas nawet symbolicznym datkiem:

Można również szybko przekazać dowolną sumę przez PayPal, lub kartę kredytową:

Docenimy każde wsparcie!

Oto lista naszych Mecenasów i Fundatorów – jest jeszcze pusta, bo dopiero zaczynamy…