Spacer śladami olsztyńskich wolnomularzy

Spacer śladami olsztyńskich wolnomularzy

źródło: ProAnima, 31 lipca 2021

MOK Olsztyn zaprasza na kolejną odsłonę Spaceru z Muzeum Nowoczesności. Tym razem wybierzemy się na wyprawę śladami olsztyńskich wolnomularzy!

Wolnomularstwo to osnuty tajemnicami ruch, który narodził się w osiemnastowiecznej Anglii i stamtąd rozpowszechnił po całym świecie. Obecny był także w Olsztynie. Adepci „sztuki królewskiej” działający w XIX i XX wieku zostawili po sobie w naszym mieście liczne ślady. Oprowadzi po nich Rafał Bętkowski z Muzeum Nowoczesności. Start sprzed budynku Tartaku Raphaelsohnów – sobota 31 lipca 2021 godz. 11. Przewidywany czas marszu 3,5 godz.


Spacer z Muzeum Nowoczesności: Śladami olsztyńskich wolnomularzy
31 lipca (sobota)


Start: Muzeum Nowoczesności, godz. 11:00

przeczytaj więcej na stronie ProAnima:

1 thought on “Spacer śladami olsztyńskich wolnomularzy”

  1. Opowiastka Historyjka Anegdotka z seriio moje własne ale idzie ale idzie”JAsio odwiedza Biuro podróży Tzw Biuro Turystyczno – Wycieczkowo wchodzi w szyscy konsternacja co sie stało że Pan nas odwiedził i wogóle o co chodzi jakaś wycieczka urlop turnus miesiac miodowy podróż życia dookoła świata góry morza jeziora zanzibar , gdzie pan się chce udać i co sie stało zę wkońcu nas pan odwiedził ba na to JAsiu , a wicie palec na mapie mi się złamał i tak postanowiłem tu przyjść do was ” emem emmarcin mem

Dodaj komentarz