Kandydaci we francuskich wyborach prezydenckich odpowiadają Wielkiemu Wschodowi Francji

Kandydaci we francuskich wyborach prezydenckich odpowiadają Wielkiemu Wschodowi Francji

źródło: VALEURS, 13 stycznia 2022

Masoni - 555 ilustracji: Przedmowa Klausa Dąbrowskiego

Kandydaci we francuskich wyborach prezydenckich – Roussel, Pécresse, Hidalgo… są przepytywani przez wolnomularzy z Grand Orient de France
Według Canard enchaîné ze środy 12 stycznia 2022, największa francuska obediencja zaczęła zapraszać niektórych kandydatów na spotkania majace na celu wymianę myśli.

Według tygodnika Fabien Roussel był pierwszym, który udał się do siedziby organizacji, we wtorek, 11 stycznia. Do marca co najmniej dwóch innych kandydatów na prezydenta powinno pójść za jego przykładem. Najpierw kandydatka LR Valérie Pécresse, potem Anne Hidalgo. Wciąż jednak pojawiają się wątpliwości, czy ta ostatnia pozostanie w kampanii z powodu słabych sondaży. “W tym czasie nie będzie już brała udziału w wyścigu. Będziemy mieli wolny wieczór”, powiedział Le Canard enchaîné jeden z członków WWF.
Dwoje kandydatów nie otrzyma jednak zaproszenia. Rzeczywiście, w październiku 2021 roku Wielki Mistrz Georges Sérignac powiedział Le Monde: “Podczas kampanii zaproponujemy kandydatom wymianę myśli z nami. Z wyłączeniem osób ze skrajnej prawicy”, odnosząc się wyraźnie do Marine Le Pen i Érica Zemmoura.

przeczytaj więcej na stronie VALEURS:

Dodaj komentarz